מטבחי חוץ

מתגוררים בבית פרטי עם חצר או בדירה משולבת עם מרפסת? זה הזמן לנצל את השטח המבוקש בצורה המיטבית וליהנות ממטבח חוץ.
כך תוכלו לארח בצורה מושלמת את בני המשפחה והחברים, או סתם להתפנק בעצמכם על ארוחה מפנקת באוויר הפתוח.

במיוחד באקלים הישראלי, ניתן ליהנות בו מארוחה שלמה באווירת חוץ נעימה במיוחד.
לראיה, בשנים האחרונות אנו עדים לביקושים הולכים וגוברים מצד לקוחות למטבחי חוץ או בשמם השני מטבחי גינה בהתאמה אישית, המשלבים בתוכם את כלל הצרכים הפונקציונאליים הנחוצים, החל מהאזור החם, טאבון, גז, או גריל פחמים) דרך האזור הרטוב, כיור, וכן מאזורים יבשים המיועדים לאחסון או קירור.

ארטפרו: מטבחי חוץ מברזל שאי אפשר להתעלם מהם

חברת אטרפרו גאה לקחת את עולם מטבחי החוץ צעד אחד קדימה.
בזכות היותנו חברה בעלת מוניטין חסר תקדים בשוק הישראלי העוסקת בכל שרשרת התהליכים, החל מתכנון, ייצור, עיצוב ושיווק מגוון מוצרים כגון: חלונות בלגיים ברזל, חדרי שמש, פרגולות ושערים מברזל, חלון צרפתי וגם מטבחי חוץ מכל הגדלים והסוגים, אנו משמשים ככתובת המושלמת שעתידה להעניק למרפסת או לחצר שברשותכם את המטבח האולטימטיבי.
מטבחי החוץ שלנו בנויים מפרופיל בלגי ומיועדים בהתאמה מלאה לתנאי האקלים הישראליים.

מדובר במטבחים מהודרים הכוללים יחידות אחסון ומגירות, מקררים, כיור וכן מאובזרים בגריל מקצועי או "בפריג'ה" (גריל פחמים ארגנטינאי), טאבון, פלטה חשמלית ועמדת גז, המטבח הינם מודולריים ומעוצבים בצורה מרהיבה וברמות גימור יוצאות דופן. בנוסף, המטבחים אף יכולים להיות על גלגלים לטובת ניידות מקסימלית, על אף היותם מורכבים מברזל.

את כל הטוב הזה תוכלו להשיג בתוך כחודשיים בלבד, בהם תזכו למטבח איכותי, כולל אחריות מלאה ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

אם גם אתם מעוניינים להגשים חלום וליהנות ממטבח חוץ מברזל בהתאמה אישית, כזה שיעניק משב רוח מרענן לחיים שלכם, אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולתכנן אתכם את המטבח האופטימלי, וכמובן ללוות אתכם לאורך כל הדרך

Call Now Button