חלונות בלגיים

חלונות מפרופיל בלגי מברזל

בארטפרו אנו מתמחים בתכנון, עיצוב וייצור חלונות בלגיים איכותיים מברזל בעלי מראה יוקרתי המחזיקים שנים רבות. אתם מוזמנים להתרשם מעבודותינו, לייעוץ והתאמה אישית צרו עמנו קשר.

עיצוב הבית מחלונות בלגיים מברזל

עצבו מחדש את הקירות בבית. בעזרת חלונות, דלתות וויטרינות מפרופיל בלגי, עם הקווים הדקים, היוצרים מסגרת מינימאלית, ומתאימים באופן טבעי ומושלם לכל פתח.

חלונות דלתות וויטרינות מפרופיל בלגי גורמים לתחושה של חלל גדול יותר, רענן יותר תוך שהם יוצרים חיבור בין החוץ לפנים. כאילו מסגרו את הנוף הנגלה בבית משל היה יצירת אומנות, ובזכות המסגרת הדקה, ממקסמים אותו.

אחרון חביב, חלונות דלתות וויטרינות מפרופיל בלגי, מיוצרים בעבודת יד, לכל פתח התכנון שלו, העיצוב שלו, האלמנט האדריכלי שבו.

פרופיל בלגי בשלל צבעים

ניתן לבחור מבין אינספור צבעים את הגוון המבוקש. פרופיל בלגי בצבע לבן, חלון בלגי שחור, או צבוע בכל צבע שנבחר על ידי הלקוח או המעצב. הצבעים לצד עיצובי הפתחים, יוצרים מראה בסגנון עיצוב שונה, כפי  שקיימים בעולם העיצוב. מראה כפרי, או מודרני, נקי, או רבגוני. חלוקות רבות בתוך המסגרת בהשראת הבתים הישנים באירופה ובארה"ב, מעט קוים למראה "נקי", או קשתות במראה אוריינטאלי…

לצד שלל הצבעים ישנם שני סוגים נוספים לגימור החלונות, הדלתות והוויטרינות:

"ברזל טבעי": הברזל בצבעו הטבעי הוא שחור, והריתוכים שנעשים בו הופכים נקודות ואזורים שונים לכסוף. בגימור של לכה, העוזרת לאטום ולשמר את המראה, נוצר מראה "תעשייתי", בהשראת ה"לופט" החדשני.

"חלודה טבעי": כאמור, הברזל הינו חומר גלם טבעי, ובמפגש עם מים נוצרת החלודה. בטכניקות חדשניות ובעזרת חומרים מחוללי חלודה, ניתן להגיע לאפקטים מדהימים בצבעי החלודה הנוצרת על הברזל. גם כאן השלב האחרון הינו גימור בלכה אשר עוצר את תהליך ההחלדה ומשמר את המראה המבוקש שנוצר. גימור של חלודה טבעי מתאים לסגנון הכפרי, "של פעם" ותמיד נראה "קסום"…

גם הזיגוג משחק תפקיד חשוב בחלונות, בדלתות ובוויטרינות. היום ישנן שלל סוגי זכוכיות שגם הן לוקחות חלק בעיצוב ומשתתפות בסגנונות השונים: זכוכיות שקופות, חלביות, בעלות מרקם וטקסטורות, כל אחת בהתאם לשימוש של אותו הפתח וכמובן לעיצוב ולמראה המבוקש.

אפילו הידיות נותנות "טאץ'" אחרון ומצטרפות לחגיגת סגנון העיצוב שנבחר.

עיצובים מרהיבים בהתאמה אישית

באיזו רוח עיצובית חשבתם לתכנן וליישם את חלונות ביתכם? בוודאי תשמחו לגלות כי למרות חוזקו הברזל נחשב קל מאוד לעיצוב, כיפוף וצביעה, כך שניתן להתאים חלונות בלגיים מברזל לכל חלל בבית. תוכלו להתאים לעצמכם חלונות בסגנון כפרי עם פרופילים עבים יחסית, חלונות בסגנון הייטקיסטי מרשים עם פרופילים דקים יותר, חלונות בצבעי השחור להשגת מראה קלאסי עתיק או כאלה בצבעים מודרניים יותר בכל גוון שתרצו. בנוסף, במידה ותהיו מעוניינים להחליף את צבע הפרופילים בעתיד, הרי שניתן יהיה לעשות זאת בקלות תוך יישום הצבע החדש על גבי הישן ללא שום צורך באיש מקצוע.

איכות ואחריות רבת שנים

למרות שהברזל במהותו רגיש למים וחמצן ומפתח חלודה, התקשרות עם ספק מנוסה ובעל מוניטין בתחום מונעת את הופעתה, וזאת בזכות הקפדה על תהליכי ייצור והתקנה המבוצעים בטכנולוגיות מובילות ומתקדמות במיוחד. עבודה שאינה מקצועית בתחום עשויה להסתכם בהתפתחות חלודה בקצב מהיר, הופעת סדקים של הצבע ופגיעה במראה הפרופילים, עיקום ועיוות כתוצאה משינויי טמפרטורה ו- "תקיעת" חלונות ואף קריסת המסגרת במידה ומשתמשים בזגוגיות גדולות מדי. זכרו שלא לחסוך יתר על המידה ולהתפתות להצעות מחיר שאינן הגיוניות, שכן במקרה זה הזול יהפוך ליקר. בסופו של דבר רכישת חלונות בלגיים מברזל מספק בעל מוניטין וניסיון תבטיח לכם לא רק איכות נהדרת ועמידה בכל תנאי תן התקן הישראלי, אלא אף אחריות של 10 שנים לפחות.

היתרונות של חלונות בלגיים מברזל

הפרופיל הבלגי הינו פרופיל שמיועד למסגור, תיחום ועיצוב של חלונות והוא נחשב לבעל מראה יוקרתי ונחשק במיוחד. ואם כבר מראה יוקרתי, הרי שאין כמו הברזל החזק והאימתני ליצירת חלונות בלגיים מושלמים שיחזיקו לאורך תקופה ארוכה. בתקופה בה מורגשת ירידת מחירים משמעותית בתחום זה, חשוב מאוד להיות מודעים לכל היתרונות שמציעים חלונות בלגיים מברזל, שבעבר נחשבו ליקרים וכעת מאפשרים רכישה נוחה לכל אדם המעוניין בכך. על יתרונות אלו נלמד בשורות הבאות שלפניכם.

חלונות בלגיים מברזל – חוזק ומינימליסטיות בחבילה אחת

הברזל הוא אחד מהחומרים החזקים ביותר שמשמשים בתעשייה, וכאשר מדובר בייצור חלונות בלגיים, הרי שתכונות החוזק שלו בהחלט באים לידי ביטוי. חלונות בלגיים מברזל מאופיינים בחוזק רב ומשום שהברזל חזק כל כך, הרי שניתן להשתמש בפרופילים בעלי רוחב חתך מאוד דק ליצירת מראה מינימליסטי אלגנטי. בפועל ניתן ליישם את הפרופילים הללו הן עבור חלונות קטנים והן עבור חלונות גדולים יותר עם זגוגיות כבדות ביותר מבלי להסתכן בקריסה. חלונות עם פרופילים מברזל יכולים להיות עשויים מזגוגיות רגילות, מחוסמות ואף זכוכיות טריפלקס כבדות במיוחד, לרבות זגוגיות עם תריסים מובנים שמעלים את המשקל עוד יותר. חוזקו של הברזל אף מבטיח אריכות ימים של מסגרות החלונות כך שמדובר ברכישה חד פעמית לכל החיים, השקעה משתלמת לכל הדעות.

גלריות נוספות של חלונות בלגיים:

חלון חדר אמבטיה , חלון סלון גדול

גולשים מחפשים: ויטרינה בלגית, חלון בלגי, חלון בלגי ברזל, חלון בלגי לבן, חלון בלגי למטבח, חלון בלגי לסלון, חלון בלגי מחיר, חלון בלגי תמונות, חלונות בלגיים צבעים, חלונות בלגיים תמונות, חלונות בלגים, חלונות בלגים תמונות, חלונות ברזל, פרופיל בלגי ברזל.

Call Now Button