ארטפרו קולקשיין

ליין של מוצרים שאפשר להזמין מן המלאי.

בתהליך עבודה רגיל, עיקר הפעילות של ארטפרו עד היום, לקוח מגיע, מתאר צרכים, רצון, חלום, המעצב והלקוח יושבים יחד ומעצבים לו את המוצר כך שיענה לחלום. הולכים לביתו, מודדים, רואים מה מתאים לו ולחלל, ומייצרים מוצר custom made במיוחד עבורו.

מאחורי ארטפרו קולקשיין עומדת התפיסה שבמהלך השנים ייצרנו מאות מוצרים, וניתן לקחת את המוצלחים מביניהם, להפוך אותם ל"מוצרי מדף", שאפשר להזמין מהם במידה נתונה או שתיים, קטן או גדול, בצבע וגוון נבחרים. אין צורך לעצב כל פעם מחדש. הרעיון הוא לפתח את הקולקציה לרמה של חנות אינטרנטית, תצוגה בחנויות, כמו "פנטהאוז", בה מוצגים פריטים מהקולקציה כבר היום.

הקולקציה כוללת ארונות, שולחנות, כסאות, מיטות, גופי תאורה לתוך הבית ומחוץ לו, כמו הלאמפיונה – פנס הרחוב, גגות, גגונים, ספסלים, מראות, קונזולות, תיבות דואר, תופסנים לספרים, ועוד.

במוצרים מסויימים, משלבת הקולקציה אל תוך הברזל עץ או זכוכית, כך לדוגמא ויטרינת ברזל משולבת זכוכית עם צוקל וקרניז עשויים עץ.

לאמפיונה

באיטלקית: פנס רחוב.

מוצר אהוב מקולקציית ארטפרו קולקשיין.

הלאמפיונה מחזירה לרחוב את הפנס הרומנטי של פעם. בארטפרו אנו אוהבים למקם אותה בכניסה לבית, בכניסה למגרש, באופן שרואים אותה מהסלון, לצידה ספסל או שולחן. היא "עושה" את הנוף.

Call Now Button

Arteferro