מעקות

מעקות ברזל אלגנטיים בעיצוב אישי

הסגנונות השונים הקיימים כיום בשוק מאפשרים לכל אחד לבחור סוג של מעקות שמתאים לסגנון העיצובי של הבית או המשרד וכך שאותם מעקות, לא רק שמפריעים בעיין הם אפילו משלימים את הסגנון העיצובי. אדריכלים ומעצבי פנים משקיעים זמן ואנרגיה בחיפוש אחר מעקות יפים, נדירים, מעוצבים, בכדי להשרות בבית סוג מסויים של אווירה. ברוב המקרים מעקות הם בעלי נוכחות מוגברת בבית שכן הם תופסים מקום די מרכזי וכן מאחר והם גם נמצאים בשימוש לאורך כל שעות היום לכן פרט לכך שמעקות שומרים על דיירי הבית ואורחיהם, פרט לכך שמעקות הם שימושיים, מעקות מעוצבים הם ממש פריט דקורטיבי לבית בו זמנית.

מעקות מלבד זאת שהם יכולים לשמש אותנו לנוחיות להיעזר בהם, ולתמיכה כאשר אנו עולים במדרגות ,המעקות הם בטיחותיות וחשובות שיהיו בבית כאשר יש קומה נוספת, יחד עם זאת מעקות יכולות להיות מאוד יפות ומעוצבות לפי הטעם האישי של כל אחד.

מעקות ניתנים במבחר דגמים שונים וצבעים רבים ויש לנו יכולת בחירה, כמו שאנו בוחרים דלת לבית בסגנון מסוים אנו יכולים לבחור גם מעקות לבית שלנו בגנון דומה, יש אנשים שיכולים להתאים את דלת הכניסה למעקות של הבית. מעקות הם גם סוג של בטיחות ברגע שאנו מתקינים מעקות בבית שלנו אנו תורמים לבטיחות שלנו וזה חשוב מאוד.במיוחד כשיש לנו ילדים בבית אנו דואגים לביטחונם ורוצים שירגישו הכי נוח והכי בטוחים בבית. לפני שהולכים לבחור מעקות לבית כדאי לבדוק במספר מקומות , אם זה דגמים שונים , או אפילו מחיר שונה , תמיד יש הבדלים בין חברות שונות.

בארטפרו עושים הכל לפי הטעם האישי שלך: מעקות מברזל, מעקות לגרם מדרגות. מעקות חוץ, מעקות למרפסת ומעקות לכל מטרה.

מעקות

מעקות בבית

אנחנו חיים במדינת חוק ויש כאן כמה חוקי ברזל אשר נועדו לשמור עלינו גם בתוך שטחי הבית שלנו וביניהם החוק המחייב התקנת מעקות בכל מקרה של בניית מדרגות בתוך המבנה או בכניסה אליו. בין אם מדובר על בית דירות, דו-פלקס, וילה, או בית עסק לסוגיו השונים (מפעל, בית הארחה ועוד): החוק הוא ברור – כאשר בונים מדרגות חייבים לבנות לצידם מעקות.

במקרים בהם המדרגות נבנות בצמוד לקיר פנימי או חיצוני – חובה להתקין מעקות בצד השני, היינו בצד החשוף ואילו כאשר מדובר על בביית מדרגות שלא לייד קיר – יש לבנות מעקות משני עברי המדרגות (כאשר מדובר על מדרגות ספירלה לדוגמה, מדרגות עגולות, יש כאמור להקפיד על בניית מעקות העומדים בתווי התקן הארציים משני צידי המדרגות).

אז מאחר ובניית מדרגות מחייבת התקנת מעקות אין לכם ברירה אלא להתקין גם אתם מעקות במבנה אותו אתם מתכננים אולם החדשות הטובות הן: שיש כיום מבחר עצום של מעקות. מעקות הפכו להיות ענף שלם בתוך תעשיית הפתרונות לבית. יש כיום מעקות מעוצבים מרהיבים משלל חומרים ובשלל דגמים כגון: מעקות אלומיניות, מעקות ברזל, מעקות מעץ מלא, מעקות המשלבים כמה חומרים יחדיו בו זמנית.

גולשים מחפשים: מעקה ברזל למדרגות, מעקה ברזל למרפסת, מעקות ברזל חוץ.

Call Now Button