מעקה למרפסת

מעקה למרפסת הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיכולים להימצא במרפסת. מרפסת ללא מעקה, היא מרפסת לא בטיחותית ואף מסוכנת במיוחד אם ישנם ילדים קטנים בבית, ואם אנו מתגוררים בקומה גבוהה. מעקה למרפסת ניתן למצוא במסגריות, המייצרות חלק כזה. מסגריות מייצרות עוד דברים ממתכת כמובן אך מעקות וסורגים במיוחד. מעקה למרפסת יכול להגיע בשלל צורות, סוגים וצבעים, הכל תלוי בטעמנו האישי ובבחירתנו. כל אחד יכול להזמין מה שמתחשק לו ומה שהוא מבין שטוב ואיכותי מהמסגריה. אם אין ידע או הבנה בתחום ובחומרים מהם מייצרים מעקה למרפסת ניתן להתייעץ עם בעל המסגריה ולהחליט יחדיו, על מעקה למרפסת ראוי ומתאים לביתנו.

מעקה למרפסת יכול להוסיף למרפסת ברוב המקרים, אם מבחינה בטיחותית ואם מבחינת מראה. המון פעמים נרצה לשבת במרפסת, ביום שטוף שמש, עם הילדים או עם חברים, לשם כך נצטרך מעקה למרפסת, שייתן תחושת ביטחון, ואף יוסיף ליופיה של המרפסת. מסגריות רבות מתמחות בייצור מעקה למרפסת, ניתן להזמין מכל מסגריה לבקש על פי מידות מסוימות, לבדוק היטב את החומרים מהם מייצרים מעקות לפני כן, המסגריות יידאגו לייצור ולהרכבתם בביתנו, ישנו גם מעקה למדרגות בבית, שגם הוא מוסיף לבית מבחינת יופי ועיצוב וגם מבחינה בטיחותית שיש במה להיאחז בזמן הירידה במדרגות, דבר שיכול למנוע נפילות, או תאונות, אם בבית ישנם מבוגרים, או חולים, ילדים או בכלל.

התרשמו מקטלוג המעקות

מעקה למרפסת הוא חיוני וחשוב בכל בית בו קיימת מרפסת. אם אין בבית מרפסת, קיים בכל זאת חלון בסלון שבו רצוי להתקין סורגים. אנשים רבים מתעצלים להתקין סורגים או מעקה למרפסת, דבר שאסור לזלזל בו, כדאי ללכת למסגריה ולהזמין, המחיר שווה את ההשקעה. מעקה למרפסת בבתים רבים נוטה לקבל חלודה, מחלת המתכות, לכן חשוב מאוד לבחור את החומר ממנו ייצרו את המעקה, לא נרצה להשקיע כסף במעקה שמחליד או מתקלקל עם הזמן. מעקה למרפסת צריך להיות חזק ויציב ועמיד בפני שינוי מזג האוויר היות והוא ממוקם בחוץ, מסגריות נוטות לייצר מעקות למרפסות בצורה חזקה כמו שצריך והכי חשוב באופן אינדיבידואלי ובטיחותי.

דילוג לתוכן