מעקה למדרגות

מעקות, סורגים, גדרות, שערים, הם פרט חשוב מאוד אצלנו בבית, במיוחד מעקה למדרגות. בתים רבים מתהדרים במדרגות, כעליה לקומה בבית, כירידה לקומה בבית, לרוב זה נפוץ יותר בבתים פרטיים, אך גם בבניינים ישנם מדרגות כעלייה לגג, אם ישנו פנטהאוס עם גג וכו'. מדרגות ישנם גם בבתי ספר, בבנייני עבודה, בכניסה לכל מקום. אם נשיב לב לרוב ליד מדרגות נבחין בתוסף, מעקה למדרגות. מעקה למדרגות הוא חלק חשוב ממדרגות בכללי, הוא הופך את הירידה והעלייה במדרגות לבטיחותית יותר, הוא עוזר בתמיכה בטיפוס במדרגות, והוא גם מוסיף מבחינת יופי ואסתטיקה. קשה לראות מדרגות ללא מעקה למדרגות, זה משרה תחושה כי חסר משהו.

מעקה למדרגות ניתן להזמין בהזמנה אישית מכל מסגריה. מסגריות מתפקידן לייצר עבודות ברזל ומוצרי מתכת כגון, מעקות למרפסת, מעקה למדרגות, שער, שער חשמלי, סורגים וכו'. המון אנשים זקוקים לפריטים אלו בביתם, במיוחד סורגים ומעקות שונות. מסגריות רבות מתמחות בפריטים ספציפיים כגון מעקות וסורגים והשאר מתמחות בכל ייצור פריטים ממתכת. מעקה למדרגות יכול להוסיף בכל בית בו קיימים מדרגות, אם מתוך צורך בטיחותי ואם מתוך צורך אסתטי. ניתן לראות מעקה למדרגות גם מחומרים אחרים שאינם מתכת כמו עץ מלא, גם מעקה למדרגות מסוג זה הוא איכותי בטיחותי וגם יפה, אנו יכולים לבחור על פי מחיר או על פי ראות עינינו וטעמנו האישי.

התרשמו מקטלוג המעקות

מעקה למדרגות הוא חיוני וחשוב, במיוחד אם ישנם אנשים מבוגרים בבית, או אנשים חולים, אם ישנם ילדים קטנים, ובכלל אנו צריכים להעזר במעקה, כשאנו יורדים במדרגות. מעקה למדרגות צריך להיות בטיחותי לא רק מעובדת היותו במדרגות, רצוי שלא יהיה חד, או בעל שפיצים, שיכולים לפצוע מנפילה פשוטה, גם זה שייך לבטיחות, ישנם לא מעט מעקות שנמצאים במדרגות, אך אינם בטיחותיים מעצם היותם בנויים בצורה מסוכנת. מעקה למדרגות יכול להיות פשוט, בלי יותר מידי קשקושים וגם אז להיראות טוב ולהוסיף לבית, לא צריך עיצוב יותר מידי מסובך כדי להוסיף לאסתטיקת המדרגות והבית, ניתן לבחור במשהו פשוט שגם יעלה לנו פחות, אך נהיה שלמים עם קיומו.

דילוג לתוכן