מסגריה

מסגריה היא בדרך כלל בית עסק, המתמחה בעבודות מתכת וייצור מוצרי מתכת מגוונים ושונים. עובדי מסגריה נקראים מסגרים וביניהם חלוקת תפקידים, אחד מתמחה בריתוך, אחד בכיפוף וכו'. מסגר מקצועי אמור לדעת לעשות את כל הפעולות בעבודה זו. החלוקה בעבודה להתמחויות ולתפקידים מגוונים  בתוך מסגריה מביאה לתוצר סופי ולעבודה מקצועית יותר. עבודת מסגרות הנעשית בתוך מסגריה, היא בדרך כלל עשיית סורגים, שערים, שערים חשמליים, מעקות, גגונים, רהיטים, מדרגות וכו'.
בתוך מסגריה לא עושים בדרך כלל דבר שאפשר לקנות מוכן. קיימים מוצרי מתכת הנעשים באופן תעשייתי ובמחיר זול יותר, אך ההבדל בינם לבין מוצרי מתכת הנעשים בתוך מסגריה, הוא כמו דירת שני חדרים לוילה. כאשר מזמינים מוצר מתכת מתוך מסגריה, המוצר יהיה מותאם לנו בצורה אישית, על פי עיצוב וטעם אישי שלנו. מסגרים מתייעצים עם הלקוח ונותנים לו עצות היות ויש להם ניסיון רב בתחום. לרוב מתייעצים על סוג המתכת, מה עדיף, מה נשמר לאורך זמן, איזה מתכת עמידה יותר ואיזו פחות, ומהי המתכת האולטימטיבית, שהיא גם נוחה, גם יפה ובטיחותית וכו'. ביחד הם קובעים את המחיר לגבי המוצר, מה דרישת המסגר ומהי דרישת הלקוח. אם קיבלנו המלצות על מסגריה מסויימת ניתן לבדוק את עבודתם אם איכותית ויסודית ואז להחליט אם לקחת מהם הזמנה לגבי מוצר או מוצרים בהם אנו מעוניינים.

מסגריה נוטה לספק את כל צרכי לקוחותיה ולייצר באמת מוצרים באיכות גבוהה שישמשו אתכם לאורך זמן, המון אנשים הגרים בבתים פרטיים קונים שער חשמלי דרך מסגריה או דרך חברת שערים חשמליים, כי זוהי ההתרשמות הראשונית מהבית. אם המסגריה לא תייצר את השער כראוי, השער יגרע מיופיו של הבית ויוכל גם להוות סכנה בטיחותית במקרה שהוא לא יעבוד כראוי, דבר שיכול לגרום להיווצרות בעיות עם לקוחות, ובנוסף השם שלהם לא ילך לפניהם. מסגריה גם מייצרת מעקות וסורגים שהם מוצרים החשובים מאד לבית. מעקות וסורגים שומרים על בטיחות הבית,ומספקים הגנה, אם מתגוררים בבית  פעוטות או ילדים  אזי הבטיחות חשובה אפילו יותר, סורגים ומעקות בטיחותיים תורמים רבות להרגשה שקטה.

דילוג לתוכן