מסגרות

פעמים רבות כשמדברים על מסגרות, עולה ישר נושא הסורגים בבתים, אך עבודת מסגרות היא הרבה יותר מזה. עבודת מסגרות כוללת בתוכה סורגים, מעקות, שערים, גגונים וכו'. כל אלה נעשים במסגריה וזוהי בעצם עבודת מסגרות. עבודת מסגרות חשובה מאוד, היא משלבת בתוכה עבודה על יופי ועיצוב וגם על נוחיות ובטיחות, שני דברים עקרוניים בבית. סורגים, שערים ומעקות יכולים להיות יפים, אך לא בטיחותיים ולא בהכרח מתאימים בביתנו. פעמים רבות נראה בבית מעקה חד עם המון שפיצים, ובבית ישנם ילדים קטנים, דבר מסוכן ולא בטיחותי כלל וכלל. אם נפנה למסגריה בבקשת עבודת מסגרות על מעקה חדש ובטיחותי נחזיר את השקט לחיינו.

עבודת מסגרות אינה משתייכת רק לבתים, גם למוסדות חינוכיים כמו בתי ספר וגנים, ובעצם בכל מקום, גם מקומות עבודה. סורגים הם העבודה הנפוצה ביותר של מסגריות או בעבודת מסגרות, מייצרים במסגריות סורגים רבים, לחלונות, לחצרות, סורגים במגוון צורות, צבעים, העשויים מחומרים שונים. ישנם סורגים ישרים, סורגי הזזה, סורגי דלת וכו'. אנו צריכים רק לבחור את הסורגים שמתאימים לנו בבית ולאיזה אזור אנו צריכים אותם. סורגים באים בהתאמה אישית, בעיצוב אישי בקשה אישית של כל אחד. ישנם מסגריות המייצרות שערים חשמליים, ידניים, לחצר ולחניה. מסגריות מציעות שפע של אפשרויות שונות של עיצוב שערים, מעקות וסורגים כך שתמיד נמצא משהו שנאהב.

חשוב לבדוק במסגריות, לגבי החומרים מהם עשויים סורגים, או מעקות, אף אחד לא רוצה להחליף סורגים כל כמה זמן, או מעקות כולם רוצים שאלו יישארו במצב טוב לאורך זמן, ולכן חשוב לבחור את החומר ממנו עם עשויים או לצפות את הסורגים בחומר מגן. עבודת מסגרות צריכה להיות יעילה ואיכותית ברוב המסגריות עלולים להזהיר אותנו מחומרים מחלידים, היות ומעקה או סורגים נמצאים לרוב בחוץ, וצריכים לשרוד בתנאי מזג האוויר. עבודת מסגרות אינה פשוטה היא דורשת מאמץ רב, למרות שקיימים שכלולים של מכונות בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, אנשים רבים נמצאים בתחום מסגרות ועובדים במסגריה או פרטית או כשכירים. עבודת מסגרות כגון סורגים ומעקות חשובה מאוד באיכות וביופי.

דילוג לתוכן