חלונות יכולים לפתוח חדר ולהאירו, וחלונות יכולים להחשיך חדר ולגרום לו לתחושה אפלולית. בבחירת סוג החלון, בבחירת צבע החלון וגודלו אנו בעצם מכריעים את מראהו לחדר שלנו. חלונות בסלון הם הכי משמעותיים בדרך כלל היות והם תמיד הכי גדולים ובעקבות כך גם הכי נראים בבית. בבתים בהם קיימת מרפסת או בבתים פרטיים, נוטים להתקין חלונות הזזה או חלונות חשמליים גם כי שטח החלון הוא גדול, גם יותר נוח להתקין חלונות הזזה או חשמליים בסוג בתים כאלה. מחירי חלונות נוטים להשתנות מסוג לסוג, אבל בגדול חלונות הם דבר יקר, במיוחד כאלה העשויים מחומרים יקרים כדוגמת אלומיניום. עדיף לבחור סוג חלונות המתאים במחירו למצבנו הכלכלי ולא מעבר.

ארטפרו מקצוענים בתכנון וייצור חלונות בעיצוב אישי לבתי מגורים, חלונות בהזמנה לפי מידה, מעוצבים בטעם אישי לפי בקשת הלקוח.

חלונות

חלונות הם חלק ניכר וחשוב בבית. אם ברצוננו להחליף את החלונות בבית, יש לבדוק איזה סוג חלונות מתאים לנו, ואיזה סוג חלון מתאים לאיזה חדר. לכל חדר בבית ניתן להתאים חלונות שונים על פי יופיים ועל פי התאמתם לשאר צורת החדר ועיצובו. חלונות ידועים כבנויים על פי מידת הגודל בחדר, אנשי מקצוע העובדים עם חלונות לוקחים את מידות החלונות בחדר ובונים לנו אותם, לאחר מכן באים להרכיב במקום החלונות הישנים. חלונות ישנים או שבורים עלולים להוריד מערכו ויופיו של חדר חדש משופץ או מרוהט כהלכה, מומלץ להחליף חלונות שנמצאים במצב לא טוב, שביר או ישנים בצבע ובמראה.

חלונות יכולים לפאר את הבית ולהוסיף לחלל החדר ועם זאת לגרוע ולהקנות לו מראה מיושן ולא מחמיא. ישנם חנויות רבות לקניית חלונות, בעלות סוגי חלונות שונים, וככה אנו יכולים לבחור את הסוג שמתאים לנו ואת זה שהכי יפה בעינינו. ישנם סוגי חלונות רבים, ולכן אנו עלולים להתבלבל לפני שאנו קונים, ישנם חלונות סטנדרטיים, חלונות חשמליים, חלונות אלומיניום, חלונות הזזה, ועוד רבים הסוגים. לרוב אנשים נוטים לבחור חלונות חשמליים בגלל הנוחיות שבהם, חלקם מעדיפים את הסטנדרטיים, המון מסתדרים עם חלונות הזזה. גם הגדלים של החלונות משתנים בהתאם למבנה שלהם בחדר הבית, ניתן לפעמים להגדיל את מבנה החלון על ידי שבירת חלק מהקיר.

Call Now Button